Hakkımızda

Hakkımızda

Enigma Bilişim - Web Tasarım ve Yazılım Hizmetleri 2019 yılında Home Ofis Çalışma sistemi ile siz müşterilerimizin web dünyasına girişini sağlayarak günümüzün dijital dünyasında müşterilerilere akıllı yöntemlerle ulaşmak, onlarla kalıcı bağlar kurmak ve bu ziyaretleri satışa dönüştürecek çözümler üretebilmeyi hedeflemektedir ve yeni iş kuranlardan, işini büyütmek isteyenlere kadar herkese internet yol haritası oluşturarak konuma dayalı satış & pazarlama yöntemlerinin yanı sıra ilgi çekici ve yaratıcı fikirler ile gerek sizin gerekse firmanızın tanıtımını yapmayı hedef edinerek ve her geçen gün kendisini ve hizmetlerini geliştirmeyi hedefleyerek hizmet vermeye başlamıştır.

Web tasarım aşamaları nelerdir?

Web Tasarım'a başlamadan önce, hazırlanacak olan web sayfasının kimlere hitap edeceğinin iyi belirlenmesi ve hedef kitleye yönelik gerçekleştirilen analizlere göre tasarıma başlanmalıdır. Doğru analizler ile en doğru şekilde tasarımlar ve içeriklere ulaşabilir ve kurumsal kimliğimizi, ticari ürünlerimizi daha fazla kullanıcıya ulaştırarak pazar alanımızı genişletebiliriz.

Hedef Belirleme adımının doğru bir şekilde yapılmasının ardından, gerekli analizler yapılmalı ve bu analizler sonucunda hedef kitlenin kimler olduğu, neleri ön planda tutmamız gerektiği, neleri biraz daha geri planda tutmamız gerektiği gibi etmenleri göz önünde bulundurarak tanımlanan içeriklerin birbirleriyle nasıl bir iletişim ve etkileşim içerisinde olduğunu belirlemek için Site Haritamızı oluşturmalı ve bu harita çerçevesinde içerik yönetim işlemleri gerçekleştirmeliyiz. 

Belirlenmiş hedef kitle, hazırlanmış içerik haritası doğrultusunda yapılan çalışmalar ile hem tasarım alanının hem de yazılım alanında yapılacakların planlanması ve kullanıcıya sunulacak içerik metinlerinin, görsel ve videoların birbirleriyle etkileşim içerisinde bir düzene alınarak, kullanılacak programlama diline ait syntax (yazım kuralları) yapısına uygun şekilde bir araya getirilmesi işlemi ile Kodlama aşamamızı oluşturmuş oluruz. Kodlama aşamasının tamamlanmasının ardından artık web sayfamızı Hosting & Domain işlemlerinin tamamlanması ardından hedef kullanıcı kitlemizin kullanımına açma işlemi de bizim Yayınlama aşamamızı meydana getirmektedir. . 

SAYFALARIMIZ

  • SCRIPT SATIŞ

    magaza.enigmabilisim.com

    ( Script Satış Sayfamız Çok Yakında Hizmete Başlayacaktır. )

  • BLOG

    blog.enigmabilisim.com

    ( Blog Sayfamız Çok Yakında Hizmete Başlayacaktır. )